Ruumilõhnastaja HONEYSUCKLE & SANDALWOOD 100ml

25.00

Ruumilõhnastaja Honeysuckle & Sandalwood
Veetlev ja jõuline. Kuslapuu ja sandlipuu koos vähese apelsini, laimi ja sidruniga.

Net 100 ml

Pilkupüüdev ja mugav võimalus ruumide lõhnastamiseks. Amii ruumilõhnastaja baasvedelik on keskkonnasõbralik, valmistatud sojapõhistest taastuvatest allikatest.

Laost otsas

Kategooriad: , , Silt:

Kasutamine: Eemaldage ruumilõhnastajalt korgid. Keerake bambusest kork tagasi ja asetage pudelisse endale sobiv kogus pulkasid. Lõhn imbub pulkadesse ja ruumid täituvad meeldiva lõhnaga. Aroomi intensiivsust saab reguleerida pulkade arvuga. Mida rohkem pulkasid ruumilõhnastajasse lisate, seda tugevam on aroom. Lõhna elavdamiseks soovitame korra nädalas pulgad pudelis ringi pöörata. Pulkade pööramisel palume kasutada kindaid või majapidamispaberit. Lõhn kestab keskmiselt kolm kuud. Vedeliku nahale sattudes peske nahk koheselt rohke vee ja seebiga. Ettevaatust, vedelik võib kahjustada pindasid. Hoida laste ja loomade eest kättesaamatus kohas. Toode on mõeldud vaid välispidiseks kasutamiseks. Pulkade süütamine on keelatud, toode on tuleohtlik.

* Fragrance Enhancement * HSE Profile Improvement * Eco Friendly Product * Solubility Power * Lower Carbon Footprint * Low Odor * Non Toxic

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ruumilõhnastaja HONEYSUCKLE & SANDALWOOD 100ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
Scroll to Top