Must paracord käepael sinise triibuga

29.00

Must sinise triibuga käepael Warrior Lifestyle

Käsitöö

Reguleeritav suurus: 18,2 – 19,7 cm, laius 2,3 cm

Värv: must, sinine

Must metallist reguleeritav kinnitus

Laost otsas

Paracord 550 (Type III) – Paracord 550 nööri nimetatakse ka “Survival Paracord” ehk ellujäämise nöör. Ajalooliselt kasutati sama nööri II Maailmasõja ajal US sõdurite langevarjudes. Sealt ka tuletatud nimetus – Parachute cord (langevarju nöör) ehk „Paracord“ või „550 cord“. Nimetus „550“ tuleneb raskusest mida nöör kannatab – 550 lb (naela) mis omakorda on 249 kg (kilogrammi).
 
Toodetes kasutatavat nööri toodetakse originaalse Ameerika tehnoloogia järgi. Paracord 550 nöör on 100% nailonist. Nöör on kerge, veniv ja äärmiselt vastupidav. Paracord 550 nööri diameeter on 4 mm. Nöör ise koosneb välimisest kestast ja sisemistest niitidest. Sisemisi niite on kokku 7, mis omakorda koosnevad 3-st omavahel keerdus väiksemast niidist. Paracord 550 nöör kannatab kuni 250 kg raskust. Paracord 550 nööri kasutavad enamasti matkajad ja sõjaväelased.
 
Käepael on rohkem mõeldud kasutamiseks aksessuaarina, kuigi äärmisel hädajuhul on võimalik käepaela lahti harutada. Lahti harutamine võtab aega. Pärast täpselt samasugust käepaela ei ole võimalik tagasi punuda. 
 
NB! Paracord 550 ei ole otseselt mõeldud ronimiseks. Veega märjaks saades tõmbub käepael kokku.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Must paracord käepael sinise triibuga”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
Scroll to Top