Meriino peapael Iida valge

25.00

Kas mütsidest on kõrini, aga külmetada ei taha ja stiili ei raatsi ka jäisele tuulele ohvriks tuua? Woolishi meriinovillast peapael Iida on just see, mida sa oled otsinud – lihtne, kuid funktsionaalne aksessuaar.

Toodetud lõnga jääkidest

“Zero waste” toode

100% peen meriinovill

100% ümber töödeldav materjal

100% läbipaistev tootmisprotsess ja tarneahel

Oeko-Tex sertifitseeritud lõng ja sildid

Toodetud Eestis

HOOLDUS: Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Meriinovill suudab ennast ise puhastada niiskes õhus, näiteks riputades toote ööseks rõdule või õue. Peske käsitsi või puhastage keemiliselt. Peale pesu laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal konkreetsesse vormi ning võib kergelt aurutada.

Woolish on läbi ja lõhki Eesti kaubamärk, mille juured ulatuvad kaugele minevikku. Kõige esimene Woolishi ajaloolisest lõngast kudum valmis 1890-ndatel Hilda Valdre näppude vahel. Hiljem, 1928.a. avas ta juba oma esimese ateljee Viljandis, Tallinna maanteel. Hildal oli tütar Daisy, kes jagas ema kirge kudumise vastu. Eesti suurima rahvakunstimeistrite koondise Uku kudujana kandis ta seda traditsiooni edasi, aidates toota lambavillaseid kampsuneid, mida kanti kõikjal üle Nõukogude Liidu.

Woolishi neljanda põlvkonna meistrid on Eigo ja Anna, kes tunnistavad, et villamaailma võlujõud on neid tugevalt enda kütkeisse haaranud.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Meriino peapael Iida valge”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Shopping Cart
Scroll to Top