Lauaküünal 11 X 7 cm Kaabsoo (erinevad värvid)

10.00

Kaabsoo lauaküünlad on valmistatud käsitööna taimsest steariinist.

Mõõdud: kõrgus 11 cm, diameeter 7 cm.

Põlemisaeg: 43 tundi.

Tootekood: - Kategooriad: , , , Silt:

Kaabsoo steariinküünlad on valmistatud looduslikust oliivisteariinist ja on palmiõlivabad. Küünlad on valmistatud käsitsi valades. Need omapärase kristalliefektiga küünlad põlevad kaua ja kõrge heleda leegiga, mis valgustab tuba parafiinküünaldest enam. Küünla põledes tekib lauaküünla ümber romantilist valgusemängu pakkuv pits, mis võib olla nii auguline kui ka mõnikord natukene tihedam.

Tänu äärmiselt puhtale toormaterjalile tahmavad ja tõrvavad Kaabsoo küünlad muust vahast valmistatud küünaldest vähem. Samuti sobivad need puhtad küünlad allergikutele.

Kaabsoo käsitööküünlad põlevad korralikult lõpuni, mis tähendab, et pole ohtu, et küünalt ei saa pooleldi põlenuna uuesti süüdata.

Kaabsoo kasutatav taimne steariin on looduslik ja taastuv toormaterjal, mille saamiseks ei hävitata vihmametsi. Jätkusuutlikult toodetud taimne toormaterjal ei sisalda mineraalõlisid ega muid naftajääke ja on biolagunev. Kõik Kaabsoo steariinküünlad on palmiõlivabad.

Järgi küünalde põletamisel alati ohutusnõudeid ja põleta küünalt kuumakindlal alusel, mis ei lase voolanud vahal lauale valguda, sest küünal võib voolata.

Kuna küünlad on valmistatud käsitsi, võib küünla värvitoon olla mõnevõrra erinev. Seadme ekraani seadistuste tõttu võib tegelik küünla toon olla pildil toodust mõnevõrra erinev.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lauaküünal 11 X 7 cm Kaabsoo (erinevad värvid)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
Scroll to Top