Mis iseloomustab Eestimaad? Tasane maa, töökad ja ilusad inimesed, must leib, neli aastaaega… ja veel palju-palju muud. Selles loetelus on olulisel kohal karge Eesti disain ning traditsioonidega käsitöö.  
 
“Teele” on Eesti disaini ja käsitöö pelgupaik, mille nimi on mitmetähenduslik – teada, tuntud tegelaskuju Oskar Lutsu loomingust kui ka “asume rongijaamast teele”. 
 
2017. aastal, kui Balti Jaama Turu hoone läbis uuenduskuuri, võttis II korrusel koha sisse Eesti käsitöö ja disainipood Teele, mis juba 2020. aasta kevadel lõi kaks haru – disaini ja käsitöö – lahku, viies käsitöö kõrvalboksi. Nüüd leiad turukompleksi teiselt korruselt kaks kauplust – Teele DISAIN ja Teele ETNO.
Teele DISAIN kaupleb vaid Eesti disainerite looduga – keraamika, aksessuaarid, rõivad jne. Teele ETNO valikus on traditsioonilise rahvusliku  käsitöö parimad ja kvaliteetseimad palad – villased sokid-kindad, muhu sussid, haapsalu sallid, telgedel kootud vaibad/linikud, linased rõivad, sepised, laastukorvid jpm.
Teele kauplustes askeldavad ema ja tütar, kes ei ole seotud disaini ja käsitöö loomisega, ent armastavad ausat ning ehedat toodangut ning tutvustavad/pakuvad seda parimal moel. Kui satud kauplusesse, võid olla kindel, et üks neist toimetab parasjagu leti taga. Seega tule ja ütle meile “tere” ning tutvu parima valikuga Eesti disainist ja käsitööst.
 
Asu aga Teele!
Shopping Cart
Scroll to Top